O nás

Jsme MULTIMA. Zjednodušujeme lidem život pomocí software. Více než 80 profesionálů na pobočkách v Pardubicích, Plzni a v Praze pomáhá s digitalizací  předním společnostem napříč obory již přes 20 let.  

PROČ JSME VYTVOŘILI KEYMATE

Abychom zjednodušili práci správcům Microsoft SharePoint prostředí. Protože udržet si přehled o nastavení přístupových práv do SharePoint, OneDrive či Teams nemusí být jednoduché a přesvědčujeme se o tom sami v rámci našich projektů. Často jsme byli také žádáni o vytvoření scriptů, které udělají export nastavení přístupových práv, nebo zkopírují nastavení mezi konkrétními uživateli. A tak jsme se rozhodli vytvořit software, který tyto zkušenosti se správou přístupů SharePoint jednoduše zpřístupní i dalším správcům.

JAK TO BYLO A JAK TO BUDE

Tvořit KeyMate jsme začali již v roce 2017. Ze sady scriptů stal ucelený produkt na jehož tvorbě se podíleli i kolegové z české pobočky společnosti Microsoft.

KeyMate nejprve podporoval pouze on-premise SharePoint prostředí, následovala podpora pro OneDrive a také podpora pro on-line prostředí Microsoft 365. V té souvislosti jsme přidali i funkce specifické pro Microsoft Teams – například vyhodnocení využití jednotlivých týmů v čase. 

Mezi nejnovější změny pak patří podpora provozu přímo v prostředí Microsoft Azure a také využití reportů na bázi PowerBI. 

Do budoucna plánujeme další rozšiřovaní funkcionality na základě podnětů klientů i našich praktických zkušeností. Včetně podpory dalších úložišť souborů a dokumentů. 

Vytvořeno spolu s experty

Dostupné na

Kde nás najdete

MULTIMA a.s.
Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice
Radlická 714/113a, 158 00 Praha 5
Farského 540/12, 326 00 Plzeň 

Česká republika

Tel & E-mail & web
Sledujte nás